Azt vettem észre magamon, hogy idegesít a technológia. Na nem a fejlődés és modern klassz kütyük, hanem az amit a multinacionális informatikai vállalatok képviselnek. AZ AI őrület, a személyes adatainkkal való hozzáférés és a kitettség hogy hogy bármit szeretnénk csinálni az intereneten valamelyik tech óriás rendszereit használva lehet csak elérni. Ha kapcsolatot akarunk tartani az […]
